MÜÜK - OST - REMONT - HOOLDUS

 

0

Ostukorvis pole tooteid.

Ostuabi

Sobiva toote leidmine e-poes

Kiirelt ja mugavalt just Teid huvitava kauba leidmiseks pakub meie veeb järgmisi võimalusi:

a) Teie käsutuses on alati lehekülje paremal üleval servas paiknev otsinguväli. Sisestatud sõnade või täheühendite järgi otsitakse välja kõik tooted, mis meie tootekataloogis olemas

b) Sülearvutite vaates asub vasakul pool kiir sorteerija, mille abil on võimalik saadavuse, hinna, tootja või mõne muu Teile huvipakkuva omaduse järgi saada pakutavate toodete valik.

 

Kauba saadavuse staatused -

Kohal – Toode on kohal meie Katusepapi 35, Tallinn esinduses
Tellitav – Toode asub tarnija laos, tellimisaeg Katusepapi poodi 1-2 tööpäeva, võimalusel ka kiiremini.
Küsi saadavust – Toote saadavust tuleb täpsustada, palume ennem tellimist meie helistada või saata päring emailiga.

 

Kaupade lisamine ostukorvi -

a) Kui olete leidnud endale meeldiva kauba, sisestage soovitud kogus ja vajutage nuppu „LISA OSTUKORVI“, mis asub iga toote juures. Peale toote lisamist tuleb valida kas soovite veel mõne toote valida või tahate vormistada ostu. Valides vormista ost, suunatakse Teid ostukorvi. Soovides veel kodulehel toodetega tutvuda ja hiljem ostu sooritada näete ostukorvi sisu klikkides menüükirjel “ostukorv”, mis asub paremal ülaosas.

b) Kaupade eemaldamiseks ostukorvist klikkige iga toote taga olevale "X" märgile. Eemaldatud kauba uuesti ostukorvi lisamiseks peate hinnakirjast kauba uuesti valima.

c) ostukorvi sisu kinnitamiseks ja tellimusega jätkamiseks vajutage ostukorvis nuppu “VORMISTA OST”

 

Tellimuse vormistamine -

• Olles vajutanud eelpoolkirjeldatud nupule “ VORMISTA OST ” suunatakse Teid lehele, kus on võimalik registreerida meie lehe kasutajaks, maksta kui külaline või olles meie lehe kasutaja sisse logida.
• Järgnevalt tuleb täita tellimuseks vajalike isikuandmete vorm.
• Tarneviisidena pakume Smartposti ja Omniva pakiautomaadi/postkontori teenuseid. Samuti on võimalik ka kaubale ise järgi tulla.
• Lahtris „MAKSE INFO“ saate vormistada järelmaksu taotlust või valida kauba eest tasumiseks arve.
• Kauba Tellimuse lõplikuks kinnitamiseks vajutage nupule “ESITA TELLIMUS”.

 

Kauba eest tasumine –

Kauba eest tasumiseks tuleb Teil internetipoe poolt väljastataval tellimusarve alusel märgitud summa kanda meie Nordea arvele. Arve tuleb Teie poolt sisestatud emailile, kui olete vajutanud nupule “ESITA TELLLIMUS”. Kõik www.itekspress.eu kodulehe hinnakirjas esindatud toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

 

Tellimuse täitmine -

Kui meie arvele on laekunud Teie poolt sooritatud makse, toimetatakse kaup Teieni tavaliselt kahe kuni viie tööpäeva jooksul juhul, kui kaup on laos olemas. Kui meie arvele ei ole raha laekunud viie (5) tööpäeva jooksul tellimuse laekumisest, tühistatakse Teie tellimus.

Pärast tellimuse kinnitamist on Teil võimalik seda vaadata oma e-postkastist juhul kui olite täitnud oma andmete vormis korrektselt e-posti lahtri. Kaup toimetatakse kohale Omniva ja SmartPOST teenusega ja seda üle Eesti. Kui tellite kaupa kulleriga siis palun kätte saamisel veenduge, et kaubal/pakendil pole füüsilisi vigastusi ja kui selliseid on andke palun koheselt kullerile teada ja pange vigastused kirja.

Soovikorral saate kauba kätte ka ITEkspress esindusest.
NB! Tellimus läheb töösse peale makse laekumist.

 

Tellimuse muutmine -

Kui soovite muuta tellimust, siis on see võimalik kuni tellimus ei ole täidetud. Tellimuse muutmiseks tuleb saata kiri marek@itekspress.eu või võtta ühendust meie esindusega.

 

Tellimuse tühistamine -

Kui meie e-Poest tellitud kaup ei sobi on eraisikust Tarbijal õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. (NB! Ei kehti seaduse järgi salongist ostmise korral). Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja endises seisukorras (ei kehti pakendite puhul mida ei ole võimalik lõhkumata avada). Raha tagastatud kauba eest laekub Teie pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest. E-poel on õigus nõuda tagastamiskulusid kuni 10 Euri välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule või on kahjustustega mida ei olnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada.

 

Toodete pildid ja tooteinfo -

Toodete pildid võivad olla illustratiivsed. Toodete pildid ning info on võetud maaletoojate kodulehekülgedelt ja ITEkspress ei vastuta toote spetsifikatsiooni vastavuse eest toote tegelikele omadustele.

 

Järelmaks –

INBANK järelmaks pakub Teile võimalust tasuda oma ostude eest järelmaksuga. Meie poolt pakutav järelmaks on lihtne ja mugav viis vajaliku kauba soetamiseks. Järelmaksu taotlemiseks tuleb ostukorvis valida INBANK Järelmaks. Järelmaksu taotlemiseks tuleb täita tärniga märgistatud väljad ja vajutada saada päring nuppu. Taotlusele saate vastuse paari minuti jooksul.

Järelmaksu tingimused:

-          Järelmaksuga soetatava kauba maksumus 150 – 2000 eurot (ühe järelmaksu lepinguga saab osta ühe või mitu toodet, näiteks sülearvuti koos tarkvaraga)
-          Järelmaksu periood 6 – 48 kuud
-          Intressimäär 11,9 % aastas, arvestatuna ostusummalt
-          Ühekordne lepingu sõlmimise tasu 10 eurot
-          Haldustasu 0,9 eurot kuus (alates teisest osamaksest)
-          Sissemakse alates 0%
-          Igakuised osamaksed toimuvad 12 kuupäeval

 

Nõuded kliendile:

-          Kliendi vanus 24 – 70 eluaastat
-          Regulaarne tõendatav sissetulek vähemalt 240 eurot kuus (nt töötasu, pension, emapalk)
-          Eelnev maksekäitumine on korrektne ning puuduvad aktiivsed maksehäired
-          Isikut tõendav dokument (ID-kaart, EV pass, EV välismaalase pass)
-          Otsekorralduse sõlmimiseks arvelduskonto olemasolu

Lepingut on võimalik sõlmida ID kaardiga internetis, koha peal meie kontoris või posti teel.
Posti teel allkirjastatud lepingu korral palume Teil tagasisaadetava lepinguga koos saata meile ka oma isikut tõendava dokumendi koopia, mille olete kinnitanud oma allkirjaga ja varustanud allkirjastamise kuupäevaga.

 

Tekkivate küsimuste puhul saate abi meie telefonilt 590 800 60 (E-R  9:00-17:00)